Ogłoszenie w sprawie składania ofert na badanie sprawozdań finansowych

Rada Nadzorcza
Sosnowieckich Wodociągów Spółka Akcyjna
z siedzibą
41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogórska 43

zaprasza firmy audytorskie do składania ofert na badanie sprawozdań finansowych Sosnowieckich Wodociągów Spółka Akcyjna za dwa lata obrotowe trwające od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. i od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. z możliwością przedłużenia na kolejne co najmniej dwuletnie okresy zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości.

Czytaj więcej: Ogłoszenie w sprawie składania ofert na badanie sprawozdań finansowych

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy
Zdrowych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Niech ten czas będzie okresem wzajemnej życzliwości,
okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.


życzy
Zarząd i Pracownicy
Sosnowieckich Wodociągów S.A.

Czytaj więcej: Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy

Po nowemu na ul. Podjazdowej

Od trzech tygodni mieszkańcy Milowic, a w szczególności rejonu ulicy Podjazdowej mogą obserwować intensywnie toczące się prace właśnie w tej drodze.

Roboty zlecone przez Sosnowieckie Wodociągi związane są z przebudową kanalizacji ogólnospławnej. Na prawie półkilometrowym odcinku wykonane zostaną także przyłącza prowadzące do budynków. Po wykonaniu prac zniknie również problem na który zwracali uwagę mieszkańcy, a mianowicie stojąca po opadach woda.

Po wykonaniu wszystkich prac wykonawca zadba również o nawierzchnię jezdni. Nowy asfalt zostanie ułożony na 500-metrowym odcinku. Wszystkie roboty, których wartość to 1,4 mln zł powinny zakończyć się w połowie września.

 

Czytaj więcej: Po nowemu na ul. Podjazdowej

Modernizacja systemu eBOK

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 4 kwietnia 2022 r. od godz. 8.00 do godz. 11.00 prowadzone będą prace modernizacyjne systemu Internetowego Biura Klienta (eBOK). W tym czasie dostęp do serwisu będzie zablokowany.

Modernizacja ma na celu poprawę strony wizualnej serwisu. Dane użytkowników i logowania oraz funkcje samego systemu nie ulegną zmianie. Przez miesiąc od wprowadzonych zmian dostępna będzie również dotychczasowa wersja systemu.

Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej: Modernizacja systemu eBOK

Sosnowieckie Wodociągi szukają "ambasadorów" dobrych nawyków

Sosnowieckie Wodociągi kontynuują rozpoczętą kilka lat temu walkę z wyrzucaniem odpadów do toalety. Tym razem przyszedł czas na przedstawienia teatralne dla przedszkolaków.

W 2018 roku Sosnowieckie Wodociągi rozpoczęły akcję „Gang Szczurzaków – stop szczurom w kanalizacji miejskiej”. Kampania była odpowiedzią na zagrożenie problemem, z którym boryka się coraz więcej miast – rozwojem kolonii szczurów zamieszkujących sieci kanalizacyjne. Na potrzeby kampanii zostały stworzone specjalne postaci animowanych szczurów, które wyjaśniały dzieciom w jaki sposób znajdują pożywienie.

Czytaj więcej: Sosnowieckie Wodociągi szukają "ambasadorów" dobrych nawyków

Sosnowieckie Wodociągi grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sosnowieckie Wodociągi grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcja WOŚP na Allegro zakończona! Zestaw 4 Sosnowodków powędrował do nowego właściciela. Dzięki Naszym Maskotkom na rachunek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiła kwota 550 zł. Łącznie w ramach zbiórek, wpłat i aukcji na konto Orkiestry wpłynie co najmniej 136 282 325 zł.


W tym roku akcja zbiórki pieniędzy prowadzona była pod hasłem „Przejrzyj na oczy”.

 

Czytaj więcej: Sosnowieckie Wodociągi grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Maskotki „Sosnowodka" na aukcji WOŚP

Maskotki „Sosnowodka" na aukcji WOŚP

Sosnowieckie Wodociągi również grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Miło nam Państwa poinformować, że na aukcji WOŚP na Allegro czeka na Was zestaw czterech maskotek „Sosnowodka”, czyli symbolu Sosnowieckich Wodociągów, które mogą się poszczycić tym, że "w sposób wzorcowy i błyskawiczny usuwają awarie. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej”. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

Licytujcie już teraz na aukcji: Zestaw maskotek "Sosnowodka" - Aukcje WOŚP - Allegro.pl

Czytaj więcej: Maskotki „Sosnowodka" na aukcji WOŚP

Przerwa w dostępności płatności online

Przerwa w dostępności płatności online

Szanowni Państwo,

w związku z planowanymi przez Blue Media S.A. pracami modernizacyjnymi systemu transakcyjnego informujemy, że w dniach od 15 stycznia 2022 r. (od godziny 22.00) do 16 stycznia 2022 r. (do godz. 10.00) płatności online udostępniane za pośrednictwem Internetowego Biura Obsługi Klienta będą niedostępne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Czytaj więcej: Przerwa w dostępności płatności online

Informacja

Informacja

Informujemy, że w dniach 24 grudnia 2021 r. oraz 7 stycznia 2022 r. biuro Sosnowieckich Wodociągów S.A. będzie nieczynne.


Awarie i inne problemy techniczne można zgłaszać u dyspozytora pod numerem telefonów:

  - 994

  - 32 292 51 98

Czytaj więcej: Informacja

Zabezpieczenie instalacji w okresie zimowym

W związku z okresem zimowym oraz prognozowanym spadkiem temperatur, zwracamy się do wszystkich właścicieli i administratorów budynków i obiektów na terenie Sosnowca o wykonanie przeglądu wewnętrznej instalacji wodociągowej i zabezpieczenie jej przed zamarznięciem, w szczególności:

- odwodnienie przewodów doprowadzających wodę do obiektów sezonowych jak ogródki działkowe, rekreacyjne, przydomowe, parcele budowlane, fontanny, baseny itp.

- ocieplenie pomieszczeń nieogrzewanych i niezamieszkałych oraz studni wodomierzowych w celu zabezpieczenia instalacji i wodomierzy przed zamarznięciem,

- zapewnienie możliwości dostępu o każdej porze do armatury odcinającej usytuowanej na terenach parcel prywatnych (hydranty, zasuwy, studnie wodomierzowe).

- oczyszczanie zasuw, hydrantów, włazów, studni wodomierzowych i kanalizacyjnych ze śniegu.

Czytaj więcej: Zabezpieczenie instalacji w okresie zimowym